E-Ticaret

E-Ticaret

ETİCARET PAKETLERİ

E-Ticaret paketlerimizin senelik kullanım bedeli bulunmaktadır. Lisans hakkını alacağınız e-ticaret yazılımımızı, sınırsız süreli olarak kullanabilirsiniz. Yazılım, sürekli olarak geliştirilmekte ve güncellenmektedir. Ek modüller eklenerek, kullanım kolaylığı sürekli olarak arttırılmaktadır. 

Bulut sunucu desteği ile limitsiz trafik ve band genişliğine sahip olacaksınız. Siteniz hız ve erişebililik açısından mükemmel performansa sahip olacaktır. 

Eticaret sitenizde mevcut kullanıcıların hangi sayfalarda gezindiğini, hangi IP adresinden ve şehirden giriş yaptığını ve daha bir çok özelliğe sahip "online ziyaretçi izleme" modülümüzü yeni versiyonumuz ile size veriyoruz. Bu modül piyasada bulunan bir çok eticaret yazılımı satan firmada mevcut değildir. 

Eticaret sitesi kurmak artık çok kolay. 

Bunun haricinde dinamik yapıya sahip yazılım aracılığıyla sitenizi kendiniz kolaylıkla tasarlayabilir ve istediğiniz tüm alanlara müdahale edebilirsiniz. 

Güçlü yönetim paneli ve dinamik ön yüz yapısı sayesinde çok geniş kapsamlı fonksiyonlara sahip olacak ve her türlü ihtiyacınız mevcut eticaret lisansı tarafından karşılanmış olacaktır. 

Farklı talepler doğrultusunda esnek ve özel fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Fiyatlarımıza cazip indirimler uygulanmaktadır. Bize projeniz ile ilgili bilgi vermeniz neticesinde size önereceğimiz detaylardan memnun kalacaksınız. 

E-ticaret yazılımı eğitimi, desteği süresiz ve ücretsiz olarak size sunulmaktadır. Ayrıca güçlü yazılımımız, profesyonel web tasarımı ve arama motorları ile uyumlu tasarımla birleştirildiğinde verilen hizmetten memnun kalacağınız konusunda ısrarcıyız.

Demo almak ve e-ticaret paket özelliklerinin detaylı bilgilerine sahip olmak için bize mail göndermeniz yeterli olacaktır.